Hodruša Hámre 1267, 966 61 Hodruša Hámre, Slovensko

Wellnes

Odbúrajte stres

Kvalitné wellness služby sú k dispozícii pre všetkých hostí. Wellness vám pomôže zbaviť sa stresu po náročnom dni a prinavráti vám stratenú energiu a silu. Intímna atmosféra nášho wellness sveta vám navodí príjemné pocity a zaktivizuje hormóny šťastia, vďaka ktorým sa rýchlo zbavíte negatívnych myšlienok a starostí.

Pobyt v saune patrí medzi obľúbené spôsoby prečistenia tela aj ducha. Horúca sauna pôsobí upokojujúco a veľmi priaznivo na celý organizmus. Účinky saunovania pocítite prakticky okamžite. Hotel Daro vám ponúka parnú saunu a fínsku saunu. Pri oboch saunách nájdete tabuľky s inštrukciami a odporúčanou minutážou, aby ste si mohli vychutnať optimálny prísun telesnej i duševnej energie.

Podobný blahodarný vplyv na ľudské telo má kúpeľ vo vírivke. Hydromasážna vírivka vám pomôže zmierniť napätie svalov a zlepšiť krvný obeh. Odbúranie stresu po namáhavej práci patrí k ďalším populárnym účinkom hydroterapie. Pobyt v hydromasážnej vírivke stimuluje tvorbu endorfínov, čím prispieva ku psychickej pohode.

Relaxačná miestnosť je ako stvorená na pasívny odpočinok. Môžete sa uložiť na pohodlné ležadlá a užívať si hrejivé slnečné lúče, ktoré do miestnosti prenikajú cez sklenú stenu a strechu. Môžete tu relaxovať aj vo večerných hodinách pri tlmenom umelom osvetlení. V relaxačnej miestnosti si príjemne oddýchnete a naberiete energiu na ďalšie dni.

Wellness v Hotely Daro

Wellnes galéria

Získajte energiu

kitchen gallery

Reserve a place at our restaurant

fill out contact form and we'll get back to you asap.

    Mauris blandit aliquet elit
    Close
    Facebook
    Instagram