Hodruša Hámre 1267, 966 61 Hodruša Hámre, Slovensko

Hotel Daro

Spoznajte nás

Hotel nájdete v známej baníckej obci Hodruša-Hámre, ktorá sa rozprestiera v nádhernom prostredí Štiavnických vrchov. Vám, vašej rodine, priateľom, kolegom či obchodným partnerom zabezpečíme komfortné ubytovanie vo vkusne zariadených izbách za priaznivé ceny. Hotel ponúka štýlové izby pre dvojice, elegantné rodinné izby či luxusný apartmán. Celková kapacita zariadenia je 42 pevných lôžok a 5 prísteliek.

Hotel je nefajčiarsky a je pokrytý kvalitným WiFi signálom. Súčasťou hotela je bezplatné parkovisko (32 miest).

Naši hostia si môžu spestriť pobyt využitím ponúkaných wellness služieb. Príjemnú atmosféru moderného hotela umocňujú Á la carte reštaurácia s vynikajúcou kuchyňou či útulný lobby bar s kaviarňou. Spoločenské priestory hotela sú vhodné na usporiadanie rôznych akcií.

Hotel Daro
24-hodinová recepcia

Sme vám k dispozícií kedykoľvek.

Parkovanie zadarmo

Súčasťou hotela je parkovisko pre 32 miest.

Schodisko v Hotely Daro

Našou prioritou sú čerstvé suroviny, chuťovo dokonalé jedlá a spracovanie pokrmov na vysokej estetickej úrovni.

Wellness vám pomôže zbaviť sa stresu po náročnom dni a prinavráti vám stratenú energiu a silu.

v priestrannej reštauračnej miestnosti, môžete usporiadať zaujímavé spoločenské a firemné podujatia.

UPROSTRED PÔVABNEJ PRÍRODY

HOTEL JE SITUOVANÝ V PÔVABNEJ PRÍRODE HODRUŠSKEJ DOLINY.

V okolí sa nachádza množstvo turisticky atraktívnych lokalít. Niektoré z nich sú zapísané na zozname svetového dedičstva UNESCO. V Chránenej krajinnej oblasti Štiavnické vrchy sú k dispozícii pozoruhodné náučné chodníky, ktoré umožňujú spoznávať krásy miestneho prostredia. Priaznivcov cykloturistiky potešia cyklotrasy rozličnej náročnosti.

Medzi najvyhľadávanejšie miesta v regióne patria tajchy, jedinečné umelé jazerá. Sú obľúbeným centrom oddychu najmä v letných mesiacoch.

Okolie vyhovuje aj milovníkom zjazdového či bežeckého lyžovania. V samotnej obci Hodruša-Hámre, ktorú preslávila bohatá banícka tradícia, si môžete pozrieť zaujímavé historické pamiatky.

Významné pamätihodnosti nájdete aj v blízkom meste Banská Štiavnica.

Close
Facebook
Instagram