Hodruša Hámre 1267, 966 61 Hodruša Hámre, Slovensko

Kapacita: 1-2 osoby
Rozloha: 20m2

Štýlové izby Deluxe, ktoré sú vybavené manželskou posteľou a určené pre dve osoby. V izbe sa nachádza moderný a farebne zladený nábytok, ktorý vás zaujme praktickým vyhotovením i umiestnením. Celý priestor pôsobí príjemným elegantným dojmom, ktorý prispieva k požadovanému pocitu komfortnej atmosféry. Izba Deluxe bez problémov uspokojí aj pokročilé potreby návštevníkov ubytovacieho zariadenia.

Izba Deluxe je vybavená kúpeľňou s WC a sprchovým kútom. Samozrejmosťou je kvalitný LED televízor a WiFi pripojenie zdarma. V cene za ubytovanie sú zahrnuté aj raňajky vo forme švédskych stolov. V ubytovacej časti nie sú povolené domáce zvieratá.

Virtuálna prehliadka
Vybavenosť
Pozrite si ďalšie vybavenie
Pravidlá pobytu
  • Príchod: po 14:00 hod.
  • Odchod: do 10:00 hod.
Daň z ubytovania
Poplatok za daň z ubytovania obci je 1.00€ za osobu a prenocovanie a nie je zahrnutý v cene ubytovania. Deti do 15 rokov bez poplatku. ZŤP osoby majú zľavu 50% z poplatku.
Storno podmienky a storno poplatky
Objednávateľ má právo zrušiť objednané služby písomne, prípadne telefonicky s následným písomným potvrdením 28 dní pred nástupom na ubytovanie. Dodávateľ je oprávnený účtovať za neuskutočnené alebo neskoro uskutočnené storno objednaných služieb nasledujúce storno poplatky: 28 – 21 dní: 20% z ceny ubytovania 21 – 14 dní: 40% z ceny ubytovania 14 – 7 dní: 75% z ceny ubytovania 7 – 0 dni: 100% z ceny ubytovania.

Potvrdením objednávky klient (objednávateľ) akceptuje storno poplatky a ostatné obchodné podmienky. Storno poplatok sa nebude účtovať, ak klient nemohol využiť objednané služby z vážnych dôvodov a preukáže sa hodnoverným písomným potvrdením (vážne ochorenie a úmrtie/aj člena rodiny/, ústavné liečenie, živelná pohroma, vojenské povinnosti). Nepriaznivé snehové a poveternostné podmienky nie sú dôvodom na neúčtovanie storno poplatku.

Prečítať si obchodné podmienky

Sezónne ceny

Get ahead of everyone else and book your room during one of our special promotional periods. Check out the seasonal offers for this room and pick the one that suits you best.

28 Jun 2024 01 Sep 2024 High rate price €115
Nezáväzná Rezervácia
Počet osôb
Dieťa 2-12 years old
Dojčatá 0-2 years old
Služby naviac
Polpenzia / Osoba €17.9 / deň
Polpenzia / 2 osoby €35.8 / deň
Plná penzia / Osoba €30 / deň
Plná penzia / 2 osoby €60 / deň
Polpenzia dieťa do 10 r. €12.9 / deň
Plná penzia dieťa do 10 r. €19.9 / deň
Zapožičanie deky / Pobyt zdarma
Zapožičanie postieľky / Pobyt zdarma
Príplatok za psa / po dohode €7 / deň
Vaša cena
109 / za izbu
Aktuálne počasie
4°C

broken clouds

Close
Facebook
Instagram