HOTEL DARO ***

Hotel Daro***

Hotel nájdete v známej baníckej obci Hodruša-Hámre, ktorá sa rozprestiera v nádhernom prostredí Štiavnických vrchov. Vám, vašej rodine, priateľom, kolegom či obchodným partnerom zabezpečíme komfortné ubytovanie vo vkusne zariadených izbách za priaznivé ceny. Hotel ponúka štýlové izby pre dvojice, elegantné rodinné izby či luxusný apartmán. Celková kapacita zariadenia je 42 pevných lôžok a 5 prísteliek.

Hotel je nefajčiarsky a je pokrytý kvalitným WiFi signálom. Súčasťou hotela je bezplatné parkovisko (32 miest).

Naši hostia si môžu spestriť pobyt využitím ponúkaných wellness služieb. Príjemnú atmosféru moderného hotela umocňujú Á la carte reštaurácia s vynikajúcou kuchyňou či útulný lobby bar s kaviarňou. Spoločenské priestory hotela sú vhodné na usporiadanie rôznych akcií.

HOTEL JE SITUOVANÝ UPROSTRED PÔVABNEJ PRÍRODY HODRUŠSKEJ DOLINY.

V okolí sa nachádza množstvo turisticky atraktívnych lokalít. Niektoré z nich sú zapísané na zozname svetového dedičstva UNESCO. V Chránenej krajinnej oblasti Štiavnické vrchy sú k dispozícii pozoruhodné náučné chodníky, ktoré umožňujú spoznávať krásy miestneho prostredia. Priaznivcov cykloturistiky potešia cyklotrasy rozličnej náročnosti.

Medzi najvyhľadávanejšie miesta v regióne patria tajchy, jedinečné umelé jazerá. Sú obľúbeným centrom oddychu najmä v letných mesiacoch.

Okolie vyhovuje aj milovníkom zjazdového či bežeckého lyžovania. V samotnej obci Hodruša-Hámre, ktorú preslávila bohatá banícka tradícia, si môžete pozrieť zaujímavé historické pamiatky.

Významné pamätihodnosti nájdete aj v blízkom meste Banská Štiavnica.

Starý zámok - Banská Štiavnica

 

Milí naši hostia, vedenie nášho hotela sa rozhodlo aj na základe odporúčania Asociácie hotelov a reštaurácií Slovenska pripojiť k výzve o dočasnom uzatvorení hotela.

Vážime si Vaše zdravie, ale aj zdravie našich zamestnancov a ich rodinných príslušníkov.

Uzatvárame celý hotel do odvolania.

Veríme, že sa situácia celospoločensky upokojí.

Držme si palce a správajme sa zodpovedne, aby sa nám podarilo všetkým, čo v najlepšej možnej miere ustáť toto obdobie.

Prajeme veľa zdravia Vám aj Vašim blízkym!

V prípade rezervácií píšte na e-mail recepcia@hoteldaro.sk